Zámečnictví Praha

Hledáte spolehlivé a rychlé zámečnictví v Praze?

Zabouchli jste si dveře s bezpečnostní vložkou a nemáte u sebe klíč? Zlomili jste klíč v zámku? Ztratili jste klíče a nemůžete se dostat domů? Potřebujete rychle vyměnit zámky/vložky? Vykradli vás, nebo se o to pokusili a máte poškozený zámek? Něco se vám na dveřích rozbilo? V každé takové svízelné situaci je vám k dispozici naše pražské zámečnictví.

Specializujeme se na území hlavního města Prahy a blízké okolí. Naši zámečníci jsou připraveni vám pomoci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Po oznámení problému na naše číslo +420 777 287 498, vyjíždí náš profesionální zámečník za vámi a během několik minut vše spolehlivě vyřeší.

Každý náš zámečník má u sebe několik typů bezpečnostních vložek, takže vám ji na místě bude schopen rychle namontovat a předat vám hned i nové klíče.

Bezpečnost v Praze

Víte, že na území Prahy došlo v roce 2016 k celkem 6195 krádežím vloupáním do bytů a domů? Určitě se tedy vyplatí zvážit zvýšení úrovně zabezpečení. Kvalitní bezpečnostní dveře, kování i vložka jsou základem. Čím lepší zabezpečení máte, tím je vyšší pravděpodobnost, že zloděje od jeho úmyslů odradíte anebo mu v nich zabráníte.

Zámečnická pohotovost Praha

Další zámečnické služby

Dále nabízíme konzultační služby v oboru zabezpečení bytových i nebytových prostor. Poradíme vám, jak docílíte toho, abyste se doma cítili bezpečně. Všechna doporučení jsme připraveni pro vás rychle a kvalitně zrealizovat. Volejte kdykoliv, pracujeme nonstop.

Služby pro bytová družstva s společenství

Bytovým družstvům a společenstvím nabízíme ekonomicky přijatelná řešení dobře zabezpečených vstupních dveří, návrh a nasazení centrálního "univerzálního" klíče pro přístup obyvatel do společných prostor s několika úrovněmi oprávnění apod.

Firemní služby

Pro firemní klientelu umíme navrhnout a zajistit realizaci víceúrovňového systému univerzálních klíčů. Každý zaměstnanec může mít pouze jeden klíč a přesto se dostane jen do prostor podle svých oprávnění.

Související služby

  • konzultace vhodných kombinací komerčních pojištění pro minimalizaci rizika ztráty
  • elektronické zabezpečovací systémy JABLOTRON
  • pravidelný servis
  • prodej bezpečnostních vložek, kování i dveří
  • účast ve větších projektech jako subdodavatel
  • realizace větších investičnch celků

Pokrytí území Prahy Službami našeho ZÁMEČNICTVÍ PRAHA

Naše zámečnictví poskytuje služby na celém území Prahy a v jejím blízkém okolí. Volejte tedy zámečnictví nonstop, ať je vaším domovem Praha 1, Praha 4, Praha 8, Praha 9 nebo jakákoliv jiná Praha, vždy u vás budeme během krátké chvilky a vyřešíme váš problém. Praktické zkušenosti s rychlých zásahem máme ve všech městských částech se sídlišti jako Prosek, Letňany, Bohnice, Zahradní město, Lužiny a také v historickém jádru Prahy, tj. Nové i Staré město, Malá strana, Vinohrady nebo Žižkov.